Klikni i...

Slušaj
Uživo

Play

Tvoj feelgood radio

33° C
Otvoreni radio

Impressum

Otvoreni radio:

Impressum:

Otvoreni radio d.o.o.
MBS: 080095296
OIB: 96012726169
Žiro račun 2500009-11-01008025 (Hypo Alpe-Adria-Bank d.d.)
Adresa: Cebini 28/III , 10010 Zagreb
Temeljni kapital društva iznosi 20.000,00 Kn i uplaćen je u cijelosti.

Kontakti:
tel 01/ 6623 700
fax 01/ 6623 800
mail: otvoreni@otvoreni.hr
marketing: marketing@otvoreni.hr
redakcija: 01/ 6623 888

Program/Eter: 0800 33 55
Prometni centar Otvorenog radija:
0800 33 56

SMS: 60085 (2,40 sa uključenim PDV-om)
operater za usluge za brojeve s posebnom tarifom: Markot.tel d.o.o., tel:  01/ 3035 900

facebook: www.facebook.com/otvoreniradio
twitter: www.twitter.com/otvoreniradio
instagram: www.instagram.com/otvoreniradio

Robert Miličević
predsjednik Uprave
robert@otvoreni.hr

Davor Matković
član Uprave i direktor Prodaje
davor@otvoreni.hr

Danijela Novosel
glavna urednica
danijela@otvoreni.hr

Nenad Blažic
glazbeni urednik
nenad@otvoreni.hr

Dolores Meić
urednica Informativne redakcije
dolores@otvoreni.hr

WEB:
Dizajn i programiranje. Euroart93

Voditelji:
Jutro na Otvorenom: 06-10 Ivana Mišerić
Radnim danom od 10-14: Dario Maradin
Radnim danom od 14 -18: Vedran Car
Radnim danom od 18-22: Ermin Preljević
Vikendom od 07-12: Dinko Putrić
Vikendom od 13-18: Aida Šukurica

 

Voditelj IT-a i tehnike: Ivica Milković
Kreativa: Paulina Tandara
Web redakcija: Thomas Balaž
Informativna redakcija: Vesna Biondić Jeleč, Maja Tisaj, Martina Kruljac
Producenti: Ivana Međugorac, Ivana Bliznac, Tanja Ribić, Filip Han
Senior audio producent: Branimir Kolarec
Audio producenti: Dario Sliško, Slaven Rohaček, Krunoslav Balen Zlatunić, Mirza Kurtović, Goran Hrnčić

Otvoreni u brojkama:

  • Guitar
    94%

    Pokrivenost
    Hrvatske

  • Guitar
    14

    Pjesama na
    sat

  • Guitar
    6

    DJ za Vaš
    Feelgood osjećaj